Kontaktinių lęšių prenumerata

 

Prenumeruokite kontaktinius lęšius ir visada gaukite juos su -40% nuolaida. 
Kodas: DEC22

 

Pats patogiausias būdas visada turėti kontaktinių lęšių! 

Dr.Lensor rūpinasi, kad Jums nereikėtų galvoti apie kontaktinių lęšių pirkimą. Jūs pasakote ko Jums reikia, kaip dažnai ir kokiu būdu norite gauti, o mes visada lęšius pristatysime Jums laiku.

Kodėl prenumerata Jums naudinga?

  • Nereikia rūpintis kontaktinių lęšių atsargomis, jos pasiekia Jus reikiamais kiekiais ir reikiamu dažnumu.
  • Prenumeratos nustatymus galima keisti (diotrijas, pristatymo dažnumą). O taip pat bet kada galite prenumeratą nutraukti.
  • Prenumerata itin aktuali torinių ar multifokalinių lęšių nešiotojams, nes šių lęšių pristatymo terminas dažniausiai ilgas, o su prenumerata Jums niekada nebereikės laukti.
  • Jei kada radote gerą pasiūlymą savo kontaktiniams lęšiams - pasinaudokite juo, suformuokite prenumeratą, ir ateityje visada gausite lęšius su tokia pačia nuolaida!

Kaip užsakyti kontaktinių lęšių prenumeratą?

Išsirinkite kontaktinius lęšius bei tirpalus jiems (jei reikia), sudėkite juos į krepšelį ir spauskite "Kontaktinių lęšių prenumerata"

Suvedę savo asmeninius duomenis bei pasirinkę tinkamiausią pristatymo būdą, nustatykite pageidaujamus prenumeratos parametrus:

Dažnumas - kiek dažnai norite gauti lęšius.

Mokėjimo data - kelintą mėnesio dieną norite, kad būtų įvykdytas mokėjimas.

Prenumeratos terminas - galite nustatyti kelis mėnesius, pusę metų arba padaryti neribotai (Neribotą prenumeratą galite bet kada sustabdyti).

Paskutiniame žingsnyje patikrinkite ar visa informacija tikrai teisinga, sutikite su parduotuvės taisyklėmis bei periodiniais mokėjimais ir spauskite apmokėti.

Periodiniai mokėjimai - tai Jūsų sutikimas leisti nuskaityti sutartą pinigų sumą sutartu dažnumu - tai visiškai saugus ir daugelyje el.parduotuvių naudojamas atsiskaitymo būdas.

Periodiniams mekėjimams patvirtinti suveskite savo kortelės duomenis.

Apie bet kokį mūsų atliekamą veiksmą, susijusį su Jūsų prenumerata, informuosime Jus el.paštu.

Sveikiname, nuo šiol Jūsų kontaktinių lęšių atsargomis rūpinasi Dr.Lensor!

Jei turite kokių nors klausimų, susisiekite su mumis:
+370 696 60004
info@lensor.lt
https://www.facebook.com/lensor.lt/

 

Į krepšelį