PRECISION1® for Astigmatism

- 25 % Gaukite 10.07
Prekės aprašymas

PRECISION1® toriniai lęšiai – tai modernūs vienadieniai kontaktiniai lęšiai, kuriuose kompanija Alcon suderino ilgametę patirtį su naujausiomis mokslo technologijomis ir gavo aukščiausios kategorijos lęšius, koreguojančius astigmatizmą.

Šių vienadienių vienkartinių kontaktinių lęšių savybės kalba už save:

  • Speciali kontaktinių lęšių medžiaga sudaryta iš lankstaus ir labai kvėpuojančio lęšio pagrindo bei „smart surface“, kuris suteikia fantastišką drėgmę bei paviršiaus slydimą. Su šiais lęšiais jūsų akys jausis komfortiškai ir atrodys gerai visą dieną.
  • Patentuotas SMARTSURFACETM technologijos mikroplonas, aukštos kokybės drėgmės sluoksnis ant lęšio paviršiaus viršija 80% vandens rodiklį, todėl jautrų akies paviršių paliečia tik švelnus drėgmės sluoksnis. Tai padeda išlaikyti sveiką ašarų plėvelę ir natūraliai apsaugoti akies paviršių.
  • Precision Balance 8 | 4® dizainas užtikrina aiškų, ryškų ir stabilų matymą nuo pirmos minutės po lęšio įdėjimo iki net labai ilgos dienos pabaigos.
  • Integruotas 1 klasės UV filtras užtikrina akių apsaugą nuo žalingų ultravioletinių spindulių, blokuodamas daugiau nei 90 % UVA ir daugiau nei 99 % UVB spindulių.
  • Vienadienių kontaktinių lęšių naudojimo laisvė – galimybė nešioti kontaktinius lęšius kasdien arba tik kartą per savaitę, užsidėti juos anksti ryte arba tik vakare. Mokėkite tik už tas dienas, kai nešiosite lęšius!

Ši prekė yra užsakomoji - atkreipkite dėmesį į pristatymo terminą!

Informacija apie prekę
Bazinė kreivė 8.5
Diametras 14.5
Medžiagos tipas Verofilcon A
Vandens kiekis 51%
DK/l, Dk/t 90
Dizainas Toriniai
Lešių prekinis ženklas PRECISION1
Naudojimo trukmė Diena
Pakuotė 30
Stiprumas
Cilindras
Ašis
Bazinė kreivė
Pakuotės
Kaina
43.50 € 32.63 €
Gausite 1 Vienetai
Vieneto kaina 1.09 €
Sutaupote 10.87 €

Pristatymas

Planuojamas pristatymas
-
Atsiėmimas optikoje
Nemokamai
LP Express paštomatai
1.90 €
Omniva paštomatai
2.00 €
DPD paštomatai
1.90 €
DPD kurjeris
2.60 €