Jūsų nuolaidos kodas!

Sveiki atvykę!

Dr.Lensor visada stengiasi pasiūlyti Jums geriausią kainą kontaktiniams lęšiams, greitą bei NEMOKAMĄ pristatymą (virš 25EUR į paštomatus), naujausių kolekcijų korekcinius bei saulės akinius, ir mūsų TOP - akinius darbui kompiuteriu.

Šiandien PIRMAM JŪSŲ APSIPIRKIMUI dovanojame vienkartinę -40% nuolaidą visoms prekėms! Nuolaidos kodas SAVE40.

SVARBU: kuo didesnį kontaktinių lęšių kiekį vienu metu perkate - tuo daugiau sutaupote!

 

Kaip pasinaudoti nuolaidos kodu?

 

  • Susikurkite vartotojo paskyrą.
  • Sudėkite norimas prekes į prekių krepšelį.
  • Nuolaidos kodo laukelyje įveskite SAVE40 ir spauskite panaudoti
  • Sveikiname, tiek mažai už kontaktinius lęšius turbūt dar neteko mokėti!
  • Nuolaidos kodas galioja iki 2024.03.31, jį galima panaudoti tik vieną kartą.
  • Nuolaidos kodas galioja nuo pradinės kainos. Nuolaidos nesumuojamos.

Pradėti apsipirkimą

 

Mūsų klientų mėgstamiausi produktai

 

BIOFINITY®  mėnesiniai kontaktiniai lęšiai, pagaminti iš silikono hidrogelio, palaikantys optimalią drėgmės ir deguonies pusiausvyrą, itin tinkami žmonėms, kurių akys linkę sausėti. Biofinity taip pat turi Biofinity XR liniją, labai didelėms dioptrijoms, o taip pat torinius bei multifokalinius lęšius. 

Norėčiau!

ACUVUE OASYS® with HYDRACLEAR® PLUS dviejų savaičių kontaktiniai lęšiai - kvėpuojantys, drėgni ir ypač lygaus paviršiaus lęšiai leidžia jaustis labai gerai, be to turi aukštą apsaugą nuo UV spindulių.

Norėčiau!

 

 

Naujieji TOTAL30® – pirmieji ir vieninteliai mėnesiniai lęšiai su „Water Gradient“ technologija – išlaikantys beveik 100% vandens ant lęšio paviršiaus, todėl net 30 dienų jauskitės taip, lyg nenešiotumėte lęšių!

Norėčiau!

 

 Lensor.eu – apgalvotas pasirinkimas!

 

Lensor.eu yra didžiausios Baltijos šalyse optikos bendrovės OC VISION, Lietuvoje valdančios Vision Express bei Optio optikas, dalis. Mūsų ilgalaikis bendradarbiavimas su žymiausiais gamintojais garantuoja Jums originalius produktus, gausų asortimentą bei visada geriausias kainas.

NAUJIENA: išbandykite virtualų akinių matavimosi asistentą. Jums tereikia vieną kartą padaryti trumpą savo video ir užėję ant bet kurių akinių matysite kaip su jais atrodote! Dar niekada nebuvo taip paprasta išsirinkti akinius neišėjus iš namų! IŠBANDYTI

Jei turite klausimų, būtinai susisiekite su mumis: info@lensor.lt arba tel. +370 69660004

Pradėti apsipirkimą