Filtras
Prekės ženklas
Gamintojas
Naudojimo trukmė
Tipas
Kaina

Vienadieniai lęšiai

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai yra viena iš sveikiausių alternatyvų dėl lęšių sterilumo. Kiekvieną dieną naudojama nauja lęšių pora, todėl jų nereikia valyti ir dezinfekuoti.

Asortimentas

Dr.Lensor vienadienių kontakinių lęšių asortimente rasite žymiausių gamintojų kontaktinius lęšius:

  • Alcon ( Dailies Total 1; Dailies Aqua Comfort Plus; Precision 1) , 
  • Bausch&Lomb ( Softlens Daily Disposable; BioTrue 1Day ), 
  • CooperVision ( Biomedics 1Day Extra; Clariti 1Day; ProClear 1Day, MyDay ) , 
  • Johnson&Johnson ( Acuvue Oasys 1Day, Acuvue TruEye, Acuvue Moist ) , 
  • Menicon-SOLEKO ( Diviniti Comfort Day; Miru FlatPack )
  • ClearLab ( Clear 1Day ).

Čia rasite ne tik skirtingų gamintojų paprastų vienadienių kontaktinių lęšių skirtingo kiekio pakuotėse, bet ir visą paletę spalvotų lęšių skirtingiems įvaizdžiams sukurti.

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai yra saugiausia ir sveikiausia alternatyva, nes kasdien naudojate naują lęšių porą, kurią vakare išmetate - nereikia lęšių specialiai laikyti ar valyti.

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai - patogesniam gyvenimui

Primename, kad prieš užsakant bet kokius kontaktinius lęšius turite apsilankyti pas gytytoją oftalmologą ar optometristą, kuris išrašys būtent kontaktiniams lęšiams įsigyti skirtą receptą. Jis taip pat parodys kaip taisyklingai įsidėti ir išsiimti kontaktinius lęšius.

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai itin tinka aktyvų darbą dirbantiems ar sportuojantiems žmonėms, kai akiniai gali trukdyti laisvai judėti.

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai dabar itin išpopuliarėjo dėl savo patogumo, jie nepamainomas pasirinkimas išvykose ar kelionėse. Jums nereikės rūpintis valymo tirpalais, laikymo talpyklomis, nesijaudinsite kad lęšiai gali susibraižyti. Nauja diena - nauja pora.

Skirtingos vienadienių kontaktinių lęšių pakuotės

Dr.Lensor asortimente vienadienius kontakinius lęšius galite įsigyti 5, 30 ar 90 vnt pakuotėse. 5 vnt patogu įsigyti jei norite patikrinti ar lęšiai Jums tinka. Perkant po 90 ar dar daugiau lęšių - visada sutaupysite, nes pas mus pirkti daugiau - apsimoka.

Naudinga, kokybiška, operatyvu ir visada už geriausią kainą - tokiu principu dirbame kasdien!