Filtras

Prekės ženklas

Gamintojas

Naudojimo trukmė

Tipas

Pakuotė

Mėnesiniai lęšiai

Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai yra daugkartinio naudojimo kontaktiniai lęšiai, skirti nešioti 30 dienų nuo atidarymo datos.

Kas yra mėnesiniai kontaktiniai lęšiai?

Mėnesiniai lęšiai yra daugkartinio naudojimo lęšiai, skirti nešioti 30 dienų nuo atidarymo datos. Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai dažniausiai pasirenkami kaip nuolatinė regėjimo korekcijos priemonė, ir yra naudojami kasdien arba labai dažnai. Rekomenduojama juos nešioti ne ilgiau kaip 12 valandų per dieną.

Į ką atsižvelgti renkantis mėnesinius lęšius?

Rinkdamiesi mėnesinius kontaktinius lęšius, nepamirškite, kad juos reikės tinkamai prižiūrėti ir laikyti. Jei lęšiai perkami vaikui ar jaunuoliui, pasirūpinkite, kad jis galėtų laikytis tinkamų higienos ir lęšių priežiūros sąlygų.

Kaip prižiūrėti mėnesinius kontaktinius lęšius?

Mėnesinių kontaktinių lęšių priežiūra atliekama naudojant specialų kontaktinių lęšių tirpalą. Po naudojimo lęšius reikia nuplauti šiuo skysčiu, kad pasišalintų baltymai, lipidai ir kitos nuosėdos. Skystis taip pat naudojamas lęšiams laikyti specialioje talpykloje. Prieš įdėdami lęšius, visada gerai nusiplaukite rankas ir įsitikinkite, kad ant rankų neliko muilo ar popieriaus likučių.

Į ką atsižvelgti naudojant mėnesinius kontaktinius lęšius?

Naudojant mėnesinius kontaktinius lęšius, reikia atkreipti dėmesį, kad jokiu būdu negalima viršyti 30 dienų lęšių naudojimo termino, nes tai gali sukelti pavojų akių sveikatai. Todėl turite laiku įsigyti naują lęšių porą, kad galėtumėte juos pakeisti, arba nešioti akinius pasibaigus lęšių galiojimo laikui.

Dr.Lensor turi kontaktinių lęšių prenumeratą, kad kiekvieną kartą, prieš pasibaigiant dabartinės lęšių poros susidėvėjimui, Jums būtų pristatoma nauja lęšių dėžutė!

Kas yra pailginto nešiojimo kontaktiniai lęšiai?

Prailginto nešiojimo kontaktiniai lęšiai yra kontaktiniai lęšiai, skirti nešioti iki 24 valandų per parą, 30 dienų ir naktų iš eilės. Šių lęšių teikiamas patogumas labai vilioja, tačiau atminkite, kad prieš naudodami bet kokius kontaktinius lęšius turite pasikonsultuoti su oftalmologu!

Jei norite išbandyti 24 valandų kontaktinius lęšius, kreipkitės dėl regėjimo patikrinimo pas vieną iš mūsų partnerių!

Į krepšelį