Filtras
Likutis
Virtualus matavimasis
Vartotojų grupė
Prekės ženklas
Rėmelio dydis
Pakuotė
Kaina

Akiniai

Atraskite Jums tinkamiausius akinius su Dr.Lensor, nuo ekonominių modelių iki „Ray-Ban“, "D&G", "Prada", "Versaci", "Vogue", "Tom Ford" ir daugelio kitų žymiausių gamintojų naujausių kolekcijų.

Akinių rėmelių asortimentas

Dr.Lensor asortimente rasite įvairių tipų akinių rėmelių – aviatorių, kačių, kvadratinių, drugelių formų bei daugelį kitų. Renkantis akinių rėmelius ir lęšius, reikia įvertinti, ar akiniai reikalingi skaitymui, žiūrėjimui į tolį, darbui kompiuteriui ar kitiems tikslams bei kokių lęšių jiems reikės. 

Mūsų asortimente rasite ekonominių prekinių ženklų TRENDY, Vertice, ICONE bei prabangių mados namų Armani, D&G, JAGUAR, RAYBAN bei kitų akinių rėmelių.

Regėjimo patikrinimas ir akinių receptas

Norint įsigyti akinius regėjimo korekcijai, reikia apsilankyti pas gydytoją oftalmologą, kuris visapusiškai įvertinęs Jūsų regėjimą, išrašys receptą akiniams. Dr.Lensor rekomenduoja regėjimą pasitiktinti optikos salonuose Vision Express arba Optio. Rekomenduojame tikrinti regėjimą kas šešis mėnesius. Akinius taip pat galima rinktis be dioptrijų, nešioti kaip madingą aksesuarą arba rinktis akinius su specialiu mėlynos spalvos filtru, kuris apsaugos akis nuo kenksmingos mėlynos ekranų skleidžiamos šviesos.

Akinių pasirinkimo vadovas

  • Rinkdamiesi akinių rėmelius atkreipkite dėmesį į tai, kaip jie dera prie Jūsų plaukų, akių spalvos ir asmeninio stiliaus.
  • Įsitikinkite, kad rėmelio dydis atitinka Jūsų veido plotį.
  • Nerašyta taisyklė – Jūsų veido formai priešingi rėmeliai geriausiai išryškins geriausias Jūsų veido savybes.
  • Akinių nuo saulės atveju galima rinktis ir didesnį rėmelio dydį (oversize style). Akiniai tarnauja ne tik kaip korekcijos priemonė, bet ir kaip madingas aksesuaras.

Akinių lęšiai, jų dydis ir forma

Akinių lęšiai:

  • Standariniai lęšiai akiniams tinkami kai dioptrijos yra +/- 2.00 ribose.
  • Ploni lęšiai rekomenduojami kai dioptrijos yra +/- 4.00 ribose. Tai 20% plonesni ir lengvesni nei standartiniai lęšiai, turintys pilną apsaugą nuo UV spindulių.
  • Itin ploni lęšiai rekomenduojami kai dioptrijos yra iki +/- 6.00 ribose. Tai 35 % plonesni ir lengvesni nei standartiniai lęšiai, turintys pilną apsaugą nuo UV spindulių.

Galimos papildomos funkcijos:

  • Užsisakant bet kuriuos akinių lęšius, galima užsisakyti antirefleksinę dangą, kuri panaikina atspindžius.
  • Mėlynos šviesos filtras – tai papildomas filtras, blokuojantis mėlyną spalvą ir skirtas ilgalaikiam darbui su skaitmeniniais įrenginiais. Jis mažina akių nuovargį bei įtampą.
  • Fotochrominiai lęšiai – tai lęšiai, reaguojantys į šviesą. Viduje jie yra šviesūs ir skaidrūs, o lauke tampa tamsesni, priklausomai nuo saulės šviesos intensyvumo.

Dydis ir forma:

Galimi standartiniai XS, S, M, L ir XL dydžiai.