Filtras
Prekės ženklas
Gamintojas
Naudojimo trukmė
Tipas
Pakuotė

Toriniai lęšiai

Dažnai žmonės klaidingai galvoja, kad negali nešioti kontaktinių lęšių, jeigu jiems diagnozuotas astigmatizmas. Čia rasite gausų astigmatizmą koreguojančių kontaktinių lęšių pasirinkimą.

Šiais laikais yra platus astigmatizmą koreguojančių kontaktinių lęšių asortimentas. Populiariausi yra toriniai kontaktiniai lęšiai. Terminas „toriniai kontaktiniai lęšiai“ paprastai naudojamas apibūdinti specialaus dizaino minkštus kontaktinius lęšius, kurie koreguoja astigmatizmą. Dauguma torinių kontaktinių lęšių yra minkštieji kontaktiniai lęšiai, pagaminti iš hidrogelio arba daug deguonies praleidžiančio silikono-hidrogelio. 

Sferiniai kontaktiniai lęšiai turi vienodas dioptrijas bet kurioje lęšio vietoje, tad nesvarbu, kaip juos įsidėsite ir jeigu jie pasisuks jums mirksint. Toriniai kontaktiniai lęšiai turi skirtingas dioptrijas skirtingose lęšio vietose, tad labai svarbu, kad jie akyje išliktų stabilūs ir mirksint judėtų tik aukštyn-žemyn. Toriniai minkštieji kontaktiniai lęšiai skiriasi nuo įprastų (sferinių) kontaktinių lęšių dviem svarbiom ypatybėm: toriniai lęšiai turi skirtingas dioptrijas skirtingose lęšio dalyse, taip koreguodami toliaregystę ar trumparegystę. Toriniai lęšiai turi dizaino ypatybę, kuri leidžia lęšį pasukti teisinga kryptim, kad lęšio dioptrijos sutaptų su akies dioptrijom. Kadangi kiekviena akis su astigmatizmu yra unikali, gali prireikti išbandyti daugiau nei vieną porą minkštųjų torinių kontaktinių lęšių, kol atrasite sau labiausiai tinkančius. Tokių kontaktinių lęšių įsidėjimas reikalauja daugiau praktikos, nei įprastų. Astigmatiniai kontaktiniai lęšiai yra brangesni nei įprasti minkštieji lęšiai.