Filtras
Likutis
Prekės ženklas
Rėmelio dydis

Akiniai darbui kompiuteriu

Šiais laikais su naujausiomis technologijos ir įvairiais skaitmeniniais ekranais tenka susidurti kiekviename žingsnyje, kasdien. Deja, bet ekranų skleidžiama mėlyna šviesa sukelia akių nuovargį, pasireiškiantį įvairiais simptomais. Akiniai darbui kompiuteriu be dioptrijų yra puikus sprendimas, norint sumažinti akių įtampą ir apsaugoti akis. Dar vienas šių akinių privalumas - jie tinkami visiems, net ir tiems, kurių regėjimas puikus, arba kurie nešioja kontaktinius lęšius.

Kodėl man reikia mėlyną šviesą blokuojančių akinių?

Šiandien mes praleidžiame apie 8 valandas žiūrėdami į skirtingus ekranus. Tyrimai rodo, kad mūsų akys, ilgą laiką veikiamos ekranų skleidžiamos mėlynos šviesos, pavargsta ir išsausėja, regėjimas tampa nebeaiškus. Mėlyna šviesa taip pat gali sukelti galvos skausmą, nemigą bei kitus negalavimus. 

Speciali Ultrablue akinių danga blokuoja žalingą mėlyną ekranų šviesą, kad ji nepasiektų mūsų akies.

Kas gali naudoti šiuos akinius?

Kompiuterio akinius gali naudoti ir suaugę, ir vaikai. Šiandien vaikai prie ekranų praleidžia ko gero daugiau laiko nei suaugę. Šie akiniai yra naudingi net jei vaikas turi puikų regėjimą 

Jei nešiojate kontaktinius lęšius, žinokite, jog puikiausiai galite nešioti kompiuterio akinius tuo pačiu metu! Kai kurie kontaktiniai lęšiai patys turi apsaugą nuo mėlynos šviesos, bet tai visa dar yra labai reta.

Jei kasdien nešiojate akinius, žinokite, jog kitą kartą užsisakydami naujus - galite papildomai padengti lęšius apsauga nuo mėlynos šviesos.

Kokie yra kompiuterio akinių privalumai?

Kasdien nešiodami akinius, kurie blokuoja žalingą ekranų mėlyną šviesą, Jūs:

  • Sumažinsite akies įtampą bei sausumą, išvengsite diskomforto jausmo akyje;
  • Išvengsite mėlynos spalvos sukeliamo galvos skausmo;
  • Pagerinsite miego kokybę.

Koks yra skirtumas tarp mėlyną spalvą blokuojančių ir kompiuterio akinių ?

Iš esmės tai yra tokie patys akiniai - turintys žalingos ekranų skleidžiamos mėlynos spalvos blokavimo filtrą. 

Kodėl turėtumėte rinktis Dr.Lensor Ultrablue akinius?

Užsisakyte ir pasimatuokite namuose.
Užsisakykite patikusį modelį ar net kelis ir išbandykite namuose. Jei akiniai Jums netiks galėsite nemokamai grąžinti juos į bet kurią Vision Express arba Optio optiką bei atgauti sumokėtus pinigus.