Queen's One Day (Pearl)

Prekės aprašymas

Queen's One yra Soleko kontaktiniai lęšiai iš Queens Beauty lens serijos. Šie patogūs, spalvoti vienadieniai kontaktiniai lęšiai yra puikiai pritaikomi prie bet kokios aprangos, progos ar nuotaikos. Lęšių spalva yra vientisa, suteikianti ryškią ir sodrią išvaizdą. Lęšiai skirti tiems, kas mėgsta pokyčius ir nori pamatyti pasaulį kitomis akimis. Gerosios šių lęšių savybės yra: RYŠKI SPALVA - net tamsios akys smarkiai keičia spalvą. Tai vieni populiariausių lęšių pasaulyje.

One spalvotas kontaktinis lęšis yra pagamintas iš patikrintos kokybės ypač minkštos hidrogelio medžiagos, naudojant pažangiausias gamybos technologijas su integruotu UV filtru. Dėl didelio vandens kiekio lęšis tvirtai laikosi ir sąveikaudamas su ašarų sluoksniu, visą dieną natūraliai drėkina akį. Tokiu būdu užtikrinamas ilgalaikis komfortas, o kontaktinį lęšį lengva išsiimti net ir po daugelio valandų nešiojimo.

Kontaktiniai lęšiai yra šių spalvų:

* Perlo (balto perlo)
* Mėlyna
* Žalia
* Šokoladinė (ruda)

Kiekvieno lęšio spalvą sudaro 3 spalvos, sumaišytos naudojant 3 tonų technologiją. Dėl to gaunamas puikus estetinis rezultatas.

Šie lęšiai yra be dioptrijų!

Primename, kad naudojant spalvotus kontaktinius lęšius, rezultatas priklauso nuo natūralios akių spalvos, todėl jis gali būti kitoks, nei nuotraukose.

Ši prekė yra užsakomoji - atkreipkite dėmesį į pristatymo terminą!

Informacija apie prekę
Bazinė kreivė 8.6
Diametras 14.2
Medžiagos tipas Methafilcon A
Vandens kiekis 55%
DK/l, Dk/t 44
Dizainas Sferinis
Lešių prekinis ženklas QUEENS
Naudojimo trukmė Diena
Pakuotė 10
Lęšių spalva Pearl
Stiprumas
Bazinė kreivė
Pakuotės
Kaina
24.00 €
Gausite 1 Vienetai
Vieneto kaina 2.40 €

Pristatymas

Planuojamas pristatymas
-
Atsiėmimas optikoje
Nemokamai
DPD paštomatai
1.90 €
LP Express paštomatai
1.90 €
Omniva paštomatai
2.00 €
DPD kurjeris
2.60 €