PASIMATUOK VIRTUALIAI

Norėtumėte pasimatuoti akinius prieš pirkdami net neišėję iš namų? Dabar galite tai padaryti lengvai ir greitai!

Pristatome 3D akinių rėmelių ir saulės akinių matavimosi technologiją, kuri leis Jums pasimatuoti pasirinktus akinius čia ir dabar. Ir tai dar ne viskas – dalinkitės virtualaus matavimosi sukurtu atvaizdu su draugais ir artimaisiais ir taip atraskite Jums geriausiai tinkančius akinius! 

Kas yra virtualus matavimasis?

Virtualaus matavimosi metu Jūs turite galimybę pasimatuoti pasirinktų akinių rėmelių ar saulės akinių 3D modelį, kuris yra sukurtas pagal tai, kaip akiniai atrodo realybėje.

Tokio virtualaus atvaizdavimo tikslas – palengvinti Jūsų akinių rinkimosi procesą, kad sau tinkamą modelį atrastumėte paprasčiau. Statistiškai, klientai pasimatuoja apie 8 skirtingus akinių modelius, prieš priimant sprendimą. Tai dažnai vargina, tad Dr. Lensor siūlo šį procesą paversti smagiu, naudojant virtualaus matavimosi galimybe!

Kaip tai veikia?

Nusifotografuokite

Fotografuojantis, sutikite su prieiga prie Jūsų kameros ir sekite instrukcijas: pažiūrėkite į kamerą, galvą pasukite į dešinę ir į kairę. Jei esate užsidėjęs akinius, nusiimkite juos.

Pritaikykite dydį

Teisingo dydžio nustatumui pasiimkite bet kokią plastikinę kortelę (lojalumo, mokėjimo ar kitą - į kamerą kortelę atsukite taip, kad nesimatytų kortelės numerio ir kitų duomenų) ir ją pridėkite prie kaktos - taip bus nustatyta tinkama akinių ir Jūsų veido proporcija.

Pasimatuokite akinius

Virtualiai pasimatuokite skirtingų modelių bei spalvų akinių rėmelius ir saulės akinius – atraskite Jums labiausiai tinkančius modelius!

 

Žiūrėti saulės akinius Žiūrėti akinių rėmelius