Į pradžią / Pristatymas

Pristatymas

Atsiimti optikos salonuose - 0 Eur
1-3 darbo dienos (po siuntos paruošimo).


Optikos salonų adresai:

Informaciją apie paruoštas atsiimti prekes išsiunčiame el. paštu arba SMS žinute. Daugelį prekių turime „Vision Express“ ir „Optio“ salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje Šiauliuose ir Palangoje, tad nemažą dalį užsakymų galime įvykdyti tą pačią arba sekančią darbo dieną, tačiau kai kurias prekes užsakome iš tiekėjų. Tiksli pristatymo data nurodoma kiekvieno produkto aprašyme.

Prekės atiduodamos firminiuose Lensor.lt maišeliuose.

------------------

LP Express kurjeris

Nemokamas pristatymas perkant už 15.00 Eur, perkant už mažiau - 1.45 Eur (išskyrus Kuršių Neriją, čia pristatymas 25 Eur).

LP Express kurjeriai prekes pristato pirkėjo nurodytu adresu.

1-2 darbo dienos (po siuntos paruošimo).

90 proc. siuntų paruošiame tą pačią dieną. Pristatymas užtrunka ilgiau užsakius torinius, pliusinių dioptrijų lęšius bei kitas prekes, kurių neturime parduotuvėje. Tiksli pristatymo data nurodoma kiekvieno produkto aprašyme.

--------------------

LP Express paštomatas

Nemokamas atsiėmimas perkant už 15.00 Eur, perkant už mažiau - 1.00 Eur

1-2 darbo dienos (po siuntos paruošimo).
(71-as terminalas visoje Lietuvoje)

LP EXPRESS 24 siuntų savitarnos terminalai visoje Lietuvoje. Terminalai yra prie didžiųjų prekybos centrų, Statoil degalinių ir kitų judrių vietų.

Siuntai atvykus į terminalą, siuntos gavėjui išsiunčiama SMS žinutė. Prekes iš terminalo reikia atsiimti per 3 dienas. Darbo laikas: 24 valandos / 7 dienos.


Pristatymas į užsienį

Siuntas į užsienį siunčiame tik registruotu paštu. Prieš pateikdami užsakymą su pristatymu ne Lietuvoje, atsiųskite užklausimą dėl pristatymo kainos el.paštu info@lensor.lt. Mes paskaičiuosime pristatymo išlaidas ir informuosime, kaip padaryti apmokėjimą.

Siuntos pristatymas į užsienį užsakant tik kontaktinius lęšius kainuos 5,50 Eur.

Siuntos pristatymas į užsienį užsakant kontaktinius lęšius ir vieną tirpalą iki 380 ml kainuos 11,50 Eur.

Siuntos pristatomos per ~savaitę.