Freshkon Alluring Eyes spalvoti kontaktiniai lęšiai

Vieno lęšio kaina
6.25 EUR
Freshkon Alluring Eyes spalvoti kontaktiniai lęšiai
Kiekis (Pora)
Kairė
Dešinė
Stiprumas
Radius
Cilindras
Ašis
ADD.
Spalva
x
. EUR

Freshkon Alluring Eyes spalvoti kontaktiniai lęšiai, su kuriais jūsų akys atrodys įspūdingai. Patamsintas lęšio kraštelis padidins ir labiau išryškins akies rainelę. Dėl hidrofilinio paviršiaus lęšius patogu įsidėti ir nešioti. Plati regos zona, tad mažesnė tikimybė, kad dažų sluoksnis, esantis kontaktiniame lęšyje, dengs akies vyzdį. Praleidžia deguonį, tad akis kvėpuoja.


Freshkon Alluring Eyes kontaktinių lęšių priežiūra:

  • Freshkon Colors Fusion kontaktinius lęšius galima nešioti vieną mėnesį. Dienos pabaigoje juos būtina valyti skystu tirpalu ir pamerkti į konteinerį su tirpalu mažiausiai kelioms valandoms. Šiems lęšiams tinka bet kuris iš mūsų parduodamų valomųjų tirpalų.

Freshkon alluring eyes colors.jpg


Dėmesio! Spalvotuose mėnesiniuose kontaktiniuose lęšiuose esantis dažų sluoksnis tam tikrais atvejais gali dengti dalį vyzdžio, dėl to gali būti ribojamas regėjimo laukas. Dažniausiai akys prie tokio apribojimo prisitaiko, tačiau kai kurių žmonių akys prie to gali ir neprisitaikyti. Tokiu atveju nerekomenduojama nešioti spalvotų kontaktinių lęšių. Akių spalva su spalvotais lęšiais gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose. Tai priklauso nuo bendro jūsų akių bei lęšių spalvų derinio. Prieš pradedant nešioti spalvotus kontaktinius lęšius, pasikonsultuokite su savo akių gydytoju.


Pristatymas: 3-5 d.d.

Palikite atsiliepimą

jūsų vertinimas